opuštěná místa

odkazy

kmp

czech_lit

saspi

vanili

cechura

epika

nava


jsme na facebookuPoté, co byl v učené disputaci náš web poněkud posměšně označen za roztomilý (přímo) a jeden z jeho duchovních rodičů šáš za osobu rozumu mdlého (nepřímo), došla jindy flegmatickému redaktorovi trpělivost a v „jásenatotakymůžuvykašlat“ záchvatu se rozhodl sbalit si baťůžek a odstěhovat se do squatu, odjet do hor pást ovce, nebo nechat se zaměstnat jako řidič kamionu. A tím tak trochu potvrdil výše vyřčené (nic proti squatterům, pasákům ovcí nebo kamioňákům).

Mimochodem, s okamžitou platností se rubrika Redakční (p)osel mění na osobní zeleňoučký blogísek agenta kůpra. Rozkaz zní jasně: alespoň se přiblížit genialitě tohoto známého videa.

PS: jaymzovi trvalo celých 25 minut, než prošel všechna tajná a ještě tajnější nastavení systému MIREC Redaktor a zjistil, proč TO ZATRACENÝ VIDEO NEFUNGUJE!!!


Leave a Reply

kniha týdne

sojka_regaly
March 2024
MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
< Feb Apr >

dívka týdne

divka_tydne_299

komentáře

  • Ivo Fencl { Čítám recenze od Františka Fuky na jeho stránkách, na chvíli mě napadlo, že by mohlo... }
  • Ivo Fencl { Poprosil jsem spisovatele Jana Koubka (autora výborného románu Matky), aby mi jeho partnerka Zuzanin dech... }
  • Cyril NAVRÁTIL { Jsem mladým začínajícím autorem a bývalým studentem FF UK a nyní (1.9.) začíná má crowdfundingová... }
  • kohoutek ze zlaté kuchyně { Líbí se mi váš styl psaní. Dobrá práce! }

anketa

Dělá Středisko západočeských spisovatelů dost pro literaturu v regionu?

zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

LZ banner

Morris & Woody