opuštěná místa

odkazy

kmp

czech_lit

saspi

vanili

cechura

epika

nava


jsme na facebookuredakceNedávno k nám potrubní poštou doputoval dotaz, proč nevystoupíme z anonymity internetových nicků a nedodáme naší jinak bohulibé činnosti punc serióznosti tím, že odtajníme svá skutečná jména. Přednesl jsem tuto žádost  na radě a sklidil jen nesouhlasné bručení. Nejvíce žbrblal šáš, což je pochopitelné. Jeho literárně- kritická nevymáchaná huba mu už vynesla nejen několik nemravných návrhů, ale i výhrůžky smrtí. A jaymz po mě dokonce hodil propisku.

Ale protože jsou Vánoce, připravili jsme pro vás malý dárek – naše podobizny.  Nakreslil jsem je sám za použití programu na tvorbu identikitů. S jeho neplacenou verzí nevykouzlíte  vrásky ani jiné drobné vady na kráse, vypadáme tedy všichni až nadpozemsky mladě. A abychom vám trochu ztížili naši identifikaci, rozhodli jsme se jednotlivé portréty nepodepsat.

TAKŽE:  komu se podaří všechny naše členy správně určit, tomu pošleme malý dárek. Odpovědi zasílejte potrubní poštou.

UPDATE: někomu se skutečně podařilo nás odhalit! I když na to měl několik pokusů. Výherci, kerý si přál zůstat v anonymitě (jak jinak) gratulujeme a posíláme dáreček.


Leave a Reply

kniha týdne

sojka_regaly
April 2024
MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
< Mar May >

dívka týdne

divka_tydne_299

komentáře

  • Ivo Fencl { Čítám recenze od Františka Fuky na jeho stránkách, na chvíli mě napadlo, že by mohlo... }
  • Ivo Fencl { Poprosil jsem spisovatele Jana Koubka (autora výborného románu Matky), aby mi jeho partnerka Zuzanin dech... }
  • Cyril NAVRÁTIL { Jsem mladým začínajícím autorem a bývalým studentem FF UK a nyní (1.9.) začíná má crowdfundingová... }
  • kohoutek ze zlaté kuchyně { Líbí se mi váš styl psaní. Dobrá práce! }

anketa

Dělá Středisko západočeských spisovatelů dost pro literaturu v regionu?

zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

LZ banner

Morris & Woody