opuštěná místa

odkazy

kmp

czech_lit

saspi

vanili

cechura

epika

nava


jsme na facebookuNakladatelství Fragment ve spolupráci s portálem eReading.cz připravilo pro své čtenáře novou zajímavou nabídku. Na eReadingu si nyní může každý zájemce zakoupit tištěnou plus elektronickou verzi vybraných titulů Nakladatelství Fragment, a za obě knihy dohromady zaplatit pouze maloobchodní cenu tištěné verze. E-knihu tak dostane kupující k tištěné knize zcela zdarma!

Od prosince 2010 vydalo Nakladatelství Fragment v elektronické podobě více než 20 titulů. Každý měsíc plánuje vydávat přibližně 20 dalších e-knih, které mohou čtenáři zakoupit na portálech eReading.cz, výhledově také na portálech Palmknihy.cz a Rajknih.cz. Čtenáři se tak již dočkali prvních dílů Upířích deníků, edice Podzemí, Starých pověstí českých či oblíbených učebnic pro středoškoláky z edice „Maturita v kostce“. Pro přečtení e-knihy stačí moderní mobilní telefon, čtečka e-knih nebo počítač. Platbu lze provést jednoduše kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal.

Nabídku e-knihy zdarma ke koupi tištěné verze v současnosti poskytuje ve spolupráci s Nakladatelstvím Fragment pouze portál eReading. „Jak po zakoupení s oběma knihami čtenář naloží, je jen na něm. Nic mu například nebrání obdarovat tištěnou verzí kamaráda a elektronickou verzi si ponechat pro sebe. V této jedinečné nabídce máme zatím první dva díly z populární série Upíří deníky a všechny čtyři díly ze série Podzemí. Brzy hodláme přidat další tituly,“ sdělil Milan Pohl, web editor Nakladatelství Fragment.

Z www.rostemesknihou.cz


kniha týdne

sojka_regaly
July 2024
MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
< Jun Aug >

dívka týdne

divka_tydne_299

komentáře

  • Ivo Fencl { Čítám recenze od Františka Fuky na jeho stránkách, na chvíli mě napadlo, že by mohlo... }
  • Ivo Fencl { Poprosil jsem spisovatele Jana Koubka (autora výborného románu Matky), aby mi jeho partnerka Zuzanin dech... }
  • Cyril NAVRÁTIL { Jsem mladým začínajícím autorem a bývalým studentem FF UK a nyní (1.9.) začíná má crowdfundingová... }
  • kohoutek ze zlaté kuchyně { Líbí se mi váš styl psaní. Dobrá práce! }

anketa

Dělá Středisko západočeských spisovatelů dost pro literaturu v regionu?

zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

LZ banner

Morris & Woody